Toodete laenutamine

Eeny Boutique laenutab ja müüb pidulikke rõivaid nii naistele kui koolilõpetajatele alaltes 2016. aastast. Nõustame oma kliente, millises riietuses minna erinevatele ametlikele ja mitteametlikele üritustele.

Igal naisel on oluline Tema väljanägemine nii pidulikel vastuvõttudel ja ärilises suhtlemises, et tekitada vajaliku meeleolu. Sageli näevad erinevad vastuvõtud ette ka oma kindla riietuse, stiili ja vahest ka värvi, mis on märgitud Teile saadetud kutsel.

Kostüümide laenutushinnad kujunevad omahinnast, hooldamise keerukusest ja kulumisastmest.

Kleitide laenutuse hind on keskmiselt 25€ kuni 38 €/ kord ehk 10 kalendripäeva.

Laenutuse tingimused

Enne laenutamist soovitame tähelepanelikult lugeda meie laenutustingimusi. Meie rõivaste laenutuse hinnad on vahemikus 25-38 eurot, tagatisraha on enamasti võrdne laenutatava eseme hinnaga. Peokotid, peakatete, jalatsite, ehete ja muude aksessuaaride laenutuse hind on vahemikus 5-25 eurot.

Rõivaste ja nuude toodete juures märgitud laenutushind on ühe laenutuskorra hind mis on iga toote juures ära märgitud. Rõivaid ja kostüüme laenutame kuni 10 kalendripäeva. Kokkuleppel ka pikemaks ajaks. Kokkulepitust hiljem tagastamise korral on meil õigus tagastada tagatisraha vaid 50% ulatuses. Kui rõivaid ei õnnestu tagastada kokkulepitud ajal, palume helistada ja proovime kokku leppida uue aja. ​Rõivaste laenutamisel tuleb lisaks laenutamishinnale tasuda ka tagatisraha, mille tagastame esemete tervena tagasi toomisel. Tagatisraha ei saa me täies ulatuses tagastada rõivaste (nt lõhkumisel).

​Meie anname rõivad üle puhastatult ja tervetena, omalt poolt palume laenutatud esemeid hoida ning neid mitte pahatahtlikult rikkuda. Rõivaste rikkumisel tuleb tasuda selle taastamisväärtus, tugeval määrdumisel eripuhastuse tasu ja täielkult hävinenud rõivaste puhul 100% tagastamisraha ei tagastata.

​Meie poolt pakutavate rõivaste ja muude toodetega on võimalik tutvuda nii kodu-ja Facebooki lehe vahendusel. Iga toote juures on ära toodud ligikaudne suurusnumber. Soovitame enne laenutamist veenduda rõiva suurusnumbri vastavusega tutvudes meie mõõdutabeliga. 

​ Laenutamine posti teel. Kasutame kas SmartPosti, Omniva või kullerteenust. Posti teel edastamisel kannab postikulu laenutaja vastavalt Eeny Fashion OÜ hinnakirjale. Enne postiga edastamist on tarvis tasuda laenutus- ja tagatissumma või kasutada Montonio järelmaksu teenust. Kui ei soovi tasuda tagatisraha siis saad kasutada Montonio järelmaksu võimalust ja Montonio tagab toote eest tagatisraha. Vali Montonio järelmaksu võimalus sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 12 kuud. Toote tagastamisega lõpetab  Eeny Fashion OÜ Montonio järelmaksu lepingu kliendi eest ja kliendil jääb tasuda laenutamise summa ja postikulu. Muid lisa kulutusi kliendil ei kaasne. Eeny Fashion OÜ tasub Montonio Finance OÜ lepingutasu toote hinnast 2% kliendi eest.  Tutvu täpsemalt siin Montonio järelmaks.

Postiga edastamisel on laenutuse aja algus meie poolt posti pandud kuupäev. Palume veenduda, et meil jääks rõivaste postiga saatmiseks piisavalt aega. Soovitame küsida alati mõõtusid ning veenduda nende sobivuses.​

Sobivaid rõivaid on võimalik ka broneerida 1-5 tööpäeva meile kirjutades. Broneering on garantiiks, et vajalikud esemed on õigel ajal olemas.

Kohapeal laenutamisel palume esitada isikut tõendav dokumendi ning palume avalikustada oma telefoninumber.

​Posti teel edastatavate esemete puhul soovime, et registreeriksite ennast kliendiks, et meil oleks kõik vajalikud andmed olemas. Teie andmed on kõik kaistud meie kodulehel eeny.ee loe täpsemalt Privaatsuspoliitika.