Kes me oleme?

Meie lugu

Eeny Fashion on veebipõhine butiik, mis on asutatud aastal 2015. Me müüme hoolikalt valitud brändide tooteid, kes teevad koostööd edukate moedisaineritega. Oleme pühendunud leidma oma klientidele parimaid ja glamuursemaid kleite ning teisi naisterõivaid - ehteid, kingi, käekotte ja muud.

Tehes koostööd tipptasemel sõltumatute disaineritega üle maailma kombineerime me ainulaadsed disainilahendused kvaliteetsete toodete ja digitaalse turunduse võimalustega. Pakume globaalsetele klientidele kõrgmoodi ja teostame oma klientide unistusi, võimaldades neil, kel pole soovi endale kallist kleiti oma eriliseks õhtuks osta, selle meie butiigist laenutada.

Meie missioon

Meie missiooniks on tuua teieni uusim disain. Usume, et mood peaks olema individuaalne ja samas mitmekesine. Eenys toome me kokku palju erinevaid stiile ja moekujundusi. Loodame, et iga meie klient leiab endale ainulaadse ja eksklusiivse stiili meie e-poest.

Meile meeldiks luua kogukond, kus Eeny kliendid mitte ainult ei ostle meie veebipoes, vaid suhtlevad ja jagavad meiega häid ideid ja mõtteid ning mille läbi me saaksime muutuda veel paremaks. Meie kogukond mitte ainult ei annaks meile kohest tagasisidet uue kontseptsiooni või toote turule toomisel, vaid võimaldaks ka klientidel jagada oma ostukogemusi ja moeunistusi.

Meie usume, et iga klient peaks tõeliselt nautima uusimaid disainilahendusi. Oleme alati toeks oma klientidele ja pakume turvalist keskkonda ostlemisel.

 

Soovime teile meeldivaid ostuelamusi!

Teie alati abivalmis Eeny perekond