Kohaletoimetamine ja tagastamine

TARNEAEG

Tellitud toodete tarneaeg on kuni 14 päeva.


Eeny e-poest ostetud kauba kohaletoimetamise viisid:

SmartPOST pakiautomaadid Eestis ja Soomes

Omniva pakiautomaadid Eestis, Lätis ja Leedus DPD kuller mujal Euroopas

Transpordi hinnad kuvatakse kassas vastavalt soovitud sihtkohale.

Tasuta transport ja tagastamine alates 45 eurosest tellimusest (Eesti, Läti, Leedu, Soome).

Tasuta transport ja tagastamine mujal euroopas alates 200 eurost.

Tavapäraselt Tellitud kaup pakitakse 24 tunni jooksul peale kliendi poolt tellimuse sooritamist.
Erijuhtudel võib kauba pakkimine võtta tavapäraselt rohkem aega aga mitte rohkem kui 1 – 3 päeva.

Postitused pakiautomaatidesse tehakse vahemikus E-R kell 9.00-17.00


Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile üldjuhul hiljemalt ülejärgneval tööpäeval.

Paki saabumisel saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see kauba saatjale. Kui pakk on tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

EENY e-poodi haldab Eeny Fashion OÜ ja vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist. E-pood EENY ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle tavapärane 14-päevane tagastamisõigus).

  Eesti tellimused

Transporditeenus

Saatmiskulud

Transiidiaeg

DPD pakiautomaat                                                                                       

2.5€

1-3 päeva

Omniva

3€

1-3 päeva

Itella Smartpost

3€

1-3 päeva

DPD kuller

10€

1 päev

  Rahvusvahelised tellimused pakiautomaadi või pickup punkti vahendusel

Riik/Regioon

Saatmiskulud

Transiidiaeg

Läti, Leedu

5€ DPD
8€ Omniva

1-3 päeva

Soome

10€ DPD
12€ Itella

2-5 päeva

Rootsi

10€

2-5 päeva

Taani, Poola, Slovakkia, Tšehhi, Ungari, Holland, Saksamaa, Belgia,

Luksemburg, Sloveenia

15€

2-7 päeva

Austria, Iirimaa, Hispaania

20€

5-10 päeva

Prantsusmaa

30€

4-10 päeva

  Rahvusvahelised tellimused kulleri vahendusel

Riik/Regioon

Saatmiskulud

Transiidiaeg

Läti, Leedu

10€

2-3 päeva

Soome, Rootsi

15€

2-5 päeva

Taani, Poola, Slovakkia, Tšehhi, Ungari, Holland, Saksamaa, Belgia,

Luksemburg, Sloveenia

20€

3-7 päeva

Austria, Iirimaa, Itaalia, Hispaania

25€

5-10 päeva

Bulgaaria, Horvaatia, Prantsusmaa, Portugal, Rumeenia 

30€

5-10 päeva

Juhul kui Sinu tellimus pole eeldatava tarneaja jooksul kohale jõudnud või jälgimisportaal näitab muud veateadet, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@eeny.ee

HILINEMISED

 Viivituste vältimiseks palume veenduda tellimusele lisatud tarneaadressi õigsuses. Soovitame alati üle kontrollida, et märgitud oleks korrektne postiindeks, korteri number ja muu vajalik info, et saadetis Sulle õigeaegselt ilma takistusteta kohale jõuaks. Telefoninumbri märkimine on oluline, et postiteenuse osutaja saaks Sinuga vajadusel ühendust võtta. Enam kui 95% meie rahvusvahelistest saadetistest saabub vähem kui 2 nädalaga, kuid tasub arvesse võtta, et kohaletoimetamine võib tavatingimustes võtta aega kuni 4 nädalat.

TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

Oleme andnud endast parima, et muuta tagastamisprotsess Sinu jaoks võimalikult lihtsaks ja kiireks. Olenevalt valitud tarneviisist, on ka kauba tagastamise protsess veidi erinev.

EENY aktsepteerib tagastusi, mis on vormistatud 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Teil on õigus ostulepingust taganeda, kui esemeid ei ole kasutatud või kahjustatud (esemeid võib proovida tutvumise eesmärgil ja nende sobivust kontrollida). Aluspükse palume proovida isikliku pesu peale, et vältida toote määrdumist. Kaubad tuleb tagastada ka kõigi originaalsiltidega. EENY boutique pakub TASUTA TAGASTUSTEENUST EESTI sisestele sihtkohtadele.

Hetkel ei paku me suuruste vahetust samale tootele või mõnele teisele samaväärse hinnaga tootele. Kui soovite oma toodet ümber vahetada, tagastage sobimatu toode ja esitage meie veebisaidil uus tellimus. Raha tagasimakse protsess algatatakse niipea, kui tagastuspakk meieni jõuab.

Toote tagastamiseks:
Sisene Sulle e-kirjaga saabunud: EENY TOODETE TAGASTAMINE
Pakenda toode nii, et see ei saaks transpordi käigus kahjustada.
Soovitame tooted tagastada nende originaalpakendis.

Tagasta pakk vastavalt tagastusportaali juhistele.

PS! Eriti hoolas tuleb olla ehete tagastamisel, kuna need võivad valesti pakendamisel jäädavalt kahjustuda. Palume tagastamisel ehteid asetada originaal pakenditesse.

TAGASIMAKSED

Kui tellisite kaubad pakiautomaati, saate need 14 päeva jooksul tasuta tagastada, kasutades pakiautomaadi tagastuskoodi. Itella Smartpostil kehtib tagastuseks uksekood, millega paki saite. Itella Smartposti valgesse kappi tellitud toodete tagastamise puhul tuleb tagastus esmalt registreerida Smartposti kodulehel. Omniva pakiautomaati tellitud toodete puhul on tagastuskood sõnumis, millega Teid teavitati kauba saabumisest.


Tagastatavad tooted ei tohi olla kantud, määrdunud ega muul viisil kahjustatud – proovida võib, kanda mitte!

Toote küljes peavad olema originaaletiketid ja muud uue, kasutamata toote tunnused. Kasutatud või kliendi soovil ümber tehtud tooteid vastu ei võeta. Hügieenilistel põhjustel ei saa tagastada ega ringi vahetada avatud pakendiga pesutooteid. E-poest ostetud kaupa ei saa ringi vahetada mõne teise toote või teise suuruse vastu. Sellisel juhul tuleb tellimus tagastada ning vormistada uus tellimus. Tagastatud tellimuste eest tagastame raha esimesel võimalusel, mitte hiljem kui 10 päeva möödudes kauba tagasisaatmisest. Tagastatud toote eest kannab Eeny Fashion OÜ raamatupidamine raha tagasi samale pangakontole, millelt makse meile laekus viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 10 päeva jooksul alates toote tagasivõtmisest.

 

Kui olete ostetud kaupa tavapäraselt kasutanud ja õigesti hooldanud, kuid sellel ilmneb puudus, on Teil õigus esitada Eeny Fashion OÜ-le pretensioon kahe aasta jooksul alates ostu tegemisest, kui võib eeldada, et tegemist on tootmisveaga. Puudusega kauba korral on Teil õigus nõuda asja tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga.

Kui Sul on saatmise või tagastamise kohta küsimusi, võta palun ühendust meie klienditeenindusega:
Aadressil: info@eeny.ee või helista meile numbrile  +372 533 07619, E-R 9.00-18.00.

Meie abivalmis naiskond vastab Sinu päringutele hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.